Цензор.НЕТ

17.01.19 16:43

Порошенко назвав підвищення соцстандартів головним пріоритетом 2019-го

Президент України Петро Порошенко заявляє, що підвищення рівня соціальних стандартів стане основним пріоритетом у 2019 році.

Порошенко назвав підвищення соцстандартів головним пріоритетом 2019-го

Про це повідомляється на сайті глави держави, передає Цензор.НЕТ.

"З першого січня встановлена ​​нова мінімальна заробітна плата майже на 500 грн. Більше - було 3700 грн, а зараз 4171 грн. Першим пріоритетом у 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів", - сказав Порошенко жителям Станишівської об'єднаної територіальної громади в Житомирському районі Житомирської області в четвер.

Глава держави також підкреслив, що в даний час проводяться реформи, які не проводилися останні 23 роки. За його словами, за рахунок децентралізації місцеві громади отримали гроші і повноваження, необхідні для зміни якості життя мешканців міст і сіл. Зокрема, вони мають можливість будувати і ремонтувати школи і дитячі садки, проводити освітлення вулиць і ремонтувати дороги, реалізовувати інші соціальні проекти.

"Пишаюся тим, що вперше з урахуванням субсидій і субвенцій місцеві бюджети перевищили бюджет державний. Це правильно - гроші мають бути ближче до людей", - зазначив Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики