Цензор.НЕТ

17.01.19 20:09

Країни Балтії і Польща виступають за введення "азовського пакету" санкцій проти Росії, - глава МЗС Естонії Міксер

Країни Балтії і Польща виступають за введення нових санкцій проти Росії у зв'язку з подіями в Керченській протоці.

Країни Балтії і Польща виступають за введення "азовського пакету" санкцій проти Росії, - глава МЗС Естонії Міксер

Про це заявив глава МЗС Естонії Свен Міксер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Коментуючи підсумки на цьому тижні візиту міністрів закордонних справ країн Балтії та Польщі в Укріане, Міксер сказав: "Позиція Естонії полягає в тому, що заходи протидії, санкції проти Росії у зв'язку з ситуацією на сході України, нелегальною анексією Криму мають зберігатися доти, поки не будуть компенсовані заподіяні збитки, поки Росія не повернеться до дотримання принципів міжнародного права".

"Зрозуміло, позиція Естонії полягає в тому, що, якщо виникла ситуація, для вирішення якої необхідне обґрунтоване введення додаткових заходів протидії, то вони мають бути застосовані. Це вже і робилося, наприклад, після нелегальних виборів на сході України. Ці санкції були переглянуті і доповнені. Якщо виникне необхідність, слід такі можливості ретельно зважити і, в разі необхідності, вжити", - додав міністр.

Він зазначив, що зокрема, про додаткові санкції йшлося на зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

"ЄС підтримує Україну, і ми вважаємо, що нам слід підтвердити підтримку конкретними кроками. Одним із таких кроків могло б стати введення додаткового режиму санкцій, так званого "азовського пакету санкцій" проти Росії у відповідь на те, що відбувається в Азовському морі", - сказав глава естонського МЗС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики