Цензор.НЕТ

18.01.19 12:13

Кабмін готовий підтримати запровадження накопичувального рівня пенсійної системи, якщо це зробить ВР, - Рева

Кабінет Міністрів готовий підтримати запровадження другого (накопичувального) рівня пенсійної системи, якщо законопроект №6677 буде ухвалено парламентом.

Кабмін готовий підтримати запровадження накопичувального рівня пенсійної системи, якщо це зробить ВР, - Рева

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Без затвердженого парламентом закону запровадження накопичувальної системи неможливе. Тому відповідальність на вашому боці. Ми готові підтримати запровадження накопичувальної системи, якщо це зробить Верховна Рада України", - сказав він під час години запитань до уряду в парламенті в п'ятницю.

Він наголосив, що проект закону, який ще в березні 2018 року парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував Верховній Раді прийняти за основу, так і не був внесений на розгляд депутатами.

Як повідомлялося, законопроект №6677 про запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, авторами якого є група народних депутатів із різних фракцій, пропонує запровадити децентралізовану накопичувальну систему через недержавні пенсійні фонди. Згідно з ним, частина обов'язкових внесків у пенсійну систему має накопичуватися на пенсійних рахунках громадян, які сплачують такі внески. Ці кошти буде інвестовано в економіку України для отримання інвестиційного доходу і захисту їх від інфляційних процесів.

Наприкінці грудня з Меморандуму про економічну та фінансову політику стало відомо, що Україна на період дії програми stand-by співпраці з МВФ призупинить запровадження другого рівня пенсійної системи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики