Цензор.НЕТ

18.01.19 15:29

Захист оскаржив рішення Лефортовського райсуду Москви щодо продовження арешту українських моряків, - Полозов

Адвокати українських військовополонених моряків оскаржили рішення Лефортовського районного суду м. Москви про продовження терміну тримання під вартою всіх 24 українських моряків.

Захист оскаржив рішення Лефортовського райсуду Москви щодо продовження арешту українських моряків, - Полозов

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Микола Полозов.

"Рішення Лефортовського районного суду міста Москви про продовження термінів тримання під вартою щодо всіх 24 військовополонених українських моряків оскаржені адвокатами нашої команди в повному обсязі.

Усі скарги подано у встановлений законом триденний термін", - написав він.

Захист оскаржив рішення Лефортовського райсуду Москви щодо продовження арешту українських моряків, - Полозов 01

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

15 і 16 січня Лефортовський суд РФ ухвалив рішення про продовження на три місяці терміну арешту 24 полонених українських моряків. Таким чином, під арештом вони залишаться щонайменше до кінця квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики