Цензор.НЕТ

18.01.19 20:39

Кримського політв'язня Бекірова повернули з лікарні в СІЗО окупованого Сімферополя, - Денісова

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова повернули з лікарні в спецблок Сімферопольського СІЗО, даних про стан його здоров'я немає

Кримського політв'язня Бекірова повернули з лікарні в СІЗО окупованого Сімферополя, - Денісова

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Отримала інформацію від адвоката Едема Бекірова. Кримського татарина, інваліда першої групи, без ноги та з чотирма шунтами в серці повернули з Сімферопольскої лікарні імені Семашка до спецблоку Сімферопольського СІЗО. За словами адвоката, про стан Бекірова поки нічого не відомо, але його донька вже отримала перелік необхідних медикаментів, які родичі передадуть йому завтра", - написала омбудсмен.

Вона висловила стурбованість швидким оглядом Е.Бекірова - три доби замість 2 тижнів.

"Едем має постійно перебувати під наглядом кваліфікованих спеціалістів та отримувати лікування. Саме тому я вже надіслала запит Уповноваженому з прав людини в РФ Тетяні Москальковій щодо надання копії медичного висновку та вкотре наполегливо попросила сприяти забезпеченню громадянина України повноцінним лікуванням.", - вказала Л.Денисова і прикріпила фотокопію листа до російської колеги.

Кримського політвязня Бекірова повернули з лікарні в СІЗО окупованого Сімферополя, - Денісова 01

За її словами, адвокат зможе відвідати Е.Бекірова наступного тижня.

Е.Бекіров - один з кримськотатарських громадських активістів селища Новоолексіївка Херсонської області. Його звинувачують за ч. 2 ст. 222 КК РФ (незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів).

Його затримали 12 грудня 2018 року за в'їзді до Криму з боку Чонгара (Херсонська обл.) Під час проходження паспортного контролю на території, контрольованій російськими окупантами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики