Цензор.НЕТ

18.01.19 20:54

У Росії хочуть створити систему супутників під назвою "Государево око"

З її допомогою росіяни збираються "моніторити динаміку зміни всіх процесів на Землі".

У Росії хочуть створити систему супутників під назвою "Государево око"

Про амбітні плани ТАСС розповів глава держкорпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми представили новий проект, який ми вважаємо перспективним. Після успішного запуску в грудні на космодромі Восточный ми посилили угруповання дистанційного зондування Землі. Ми пропонуємо проект, який називається "Государево око", ми можемо бачити динаміку зміни будь-яких процесів на Землі", - зазначив Рогозін.

За словами глави "Роскосмосу", систему зможуть використовувати співробітники МНС, працівники сільського господарства. "Наприклад, в інтересах МНС крізь сильну задимленість ми можемо виводити пожежну авіацію на площу 25 кв. м. Проведемо презентацію проекту для фахівців сільського господарства: це використання в сільському господарстві безпілотної техніки, можливість моніторингу орних земель", - сказав гендиректор корпорації.

Більш того, за допомогою "Государева ока" планується відстежувати зміни інфраструктурних об'єктів. "Це величезна користь для органів влади. З космосу видно всі будівлі і зміни інфраструктурних об'єктів", - розповів Рогозін.

"Для "Газпрому", "Роснафти","Лукойлу", "Роснафти" і інших компаній ми будемо пропонувати можливість дистанційний контроль за тими об'єктами, які вони будують на території нашої країни, або за її межами", - сказав гендиректор держкорпорації.

За його словами, з космосу можна контролювати все, що відбувається на цих об'єктах. "Причому знімки ми можемо робити не тільки під прямим кутом, а й під іншим кутом, тим самим бачачи, наприклад, глибину котловану, глибину шахти або якісь інші зміни в техногенному вигляді інфраструктури", - зазначив глава Роскосмосу, уточнивши, що це також є частиною "Государева ока".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 10 січня на Землю впав російський військовий супутник "Космос-2430" - останній супутник, який входив до складу системи попередження про ракетний напад "Око". Зв'язок з двома іншими апаратами цієї системи було втрачено в 2013-2014 роках.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики