Цензор.НЕТ

19.01.19 15:39

Відразу після інтронізації митрополита Епіфанія 3 лютого відбудеться перше засідання Священного синоду Православної церкви України

На ньому ієрархи церкви вирішуватимуть кадрові питання.

Відразу після інтронізації митрополита Епіфанія 3 лютого відбудеться перше засідання Священного синоду Православної церкви України

Про це журналістам після літургії в Михайлівському соборі сказав предстоятель Православної церкви України, владика Епіфаній, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми готуємося до інтронізації. 3 лютого відбудеться інтронізація у Святій Софії Київській. Після цього відбудеться перше засідання Священного синоду, де вже будуть остаточно узгоджені, затверджені та призначені відповідні посади або синодальні управління, які діятимуть у подальшому для розвитку нашої єдиної помісної православної церкви", - сказав глава ПЦУ митрополит Епіфаній журналістам у суботу в Києві.

Відповідаючи на запитання про тенденції переходу громад Московського патріархату в ПЦУ, він наголосив: "Ми чуємо щодня, що ті чи інші громади поступово мирно приєднуються до єдиної Церкви. Ми не прагнемо до якихось протистоянь. Ми хочемо, щоб все відбувалося мирно, на добровільних засадах".

За його словами, наразі передусім повинні бути улагоджені всі юридичні питання на законодавчому рівні.

Дату інтронізації - 3 лютого - глава ПЦУ озвучив раніше, це день його народження. Йому виповниться 40 років.

Інтронізація - це церемонія входження на престол і офіційний початок виконання обов'язків предстоятеля Церкви. Вона відбувається у формі публічного богослужіння, під час якого новообраного Предстоятеля зводять на кафедру.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики