Цензор.НЕТ

19.01.19 19:44

Американський ракетний есмінець Donald Cook прямує в Чорне море

Мета корабля - підтримувати партнерів "у загальних регіональних інтересах" і забезпечити стабільність у Чорноморському регіоні.

Американський ракетний есмінець Donald Cook прямує в Чорне море

Ракетний есмінець ВМС США "Дональд Кук" (USS Donald Cook DDG75) прямує в Босфор через Дарданелли і через кілька годин він увійде в акваторію Чорного моря. Про це повідомляє командування Шостого флоту Військово-морських сил США, інформує Цензор.НЕТ.

Капітан есмінця командир Меттью Дж. Пауелл розповів, що американський флот продовжує надавати підтримку союзникам і партнерам у "загальних регіональних інтересах" для забезпечення стабільності у Чорноморському регіоні.

"Наш візит продемонструє взаємодію ВМС у досягненні загальних цілей безпеки в цьому регіоні", - зазначив командир.

У ВМС США також зазначили, що регулярно направляють кораблі в Чорне море відповідно до Конвенції Монтре і міжнародного права. Donald Cook проведе навчання із союзниками по НАТО і партнерами.

Есмінець "Дональд Кук" - це ескадрений міноносець четвертого покоління, головна зброя якого - керовані крилаті ракети "Томагавк". Дальність їхнього польоту становить до 2500 км. Крім того, на борту есмінця є артилерійське озброєння, зокрема 127-мм гармата "Марк 45".

Цей американський військовий корабель вже неодноразово бачили в Одесі. Він брав активну участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики