Цензор.НЕТ

21.01.19 10:40

Технічна помилка. Гадаєте, я придумав, що мене покажемо, а його відсунемо? - Зеленський пояснив своє новорічне звернення перед Порошенком на ''1+1''

Шоумен Володимир Зеленський назвав "технічною помилкою" те, що його заяву, в якій він оголосив про намір йти в президенти, показали на "1+1" замість новорічного привітання президента Петра Порошенка.

Технічна помилка. Гадаєте, я придумав, що мене покажемо, а його відсунемо? - Зеленський пояснив своє новорічне звернення перед Порошенком на ''1+1''

В інтерв'ю Українській правді Зеленський розповів, що на "1+1" у новорічний вечір виходила раніше записана програма Вечірній квартал, передає Цензор.НЕТ.

Звернення й оголошення про намір йти в президенти Зеленський записав окремо після зйомок свого шоу 28 грудня в Черкасах, і його потім додали в середину програми. Шоумен запевнив, що "Квартал 95" передав телеканалу запис програми. На каналі знали, що там є звернення Зеленського, проте яким воно було - побачили тільки перед ефіром.

"Я поясню, як насправді це все відбувалося. Звичайно ж, у мене була тактика заявити про свої наміри під час високого телеперегляду нашої програми, бо у нас договір з "1 + 1", що ми виходимо в цей час ... До привітання президента це не мало жодного стосунку. Там питання з рекламними блоками - коли, чого вони спізнилися на кілька хвилин. Це взагалі не до мене. Ми віддаємо "касету". Усередині цієї "касети" було зашито моє привітання. Важливий момент. Я дуже хотів, щоб це був сюрприз для всіх і для каналу "1+1". Якщо ви зверните увагу, вивчите, а телевізійники - професіонали, вони швидко зрозуміють, що запис цього звернення був не під час зйомок "Вечірнього кварталу", а під час мого фінального концерту 28 грудня в Черкасах. Після концерту, вночі, коли люди вже вийшли, ми все записали прямо там. Підготували схоже світло і вставили всередину "Вечірнього кварталу", - запевняє Зеленський.

"Ми ж передали касету, вони знали, що там є моє звернення, яке воно - вони не знали. Вони це побачили перед ефіром. Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше ... я думаю, що це технічна помилка", - припустив шоумен.

"Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше (новорічне привітання Порошенка показали після курантів. - Ред.) ... я думаю, що це технічна помилка. Я нічого не планував, даю слово. Я не можу відповідати за канал. Гадаєте, це я придумав такий прикол, що нумо мене покажімо, а його (Петра Порошенка. - Ред.) відсуньмо? Ні, зовсім. Ми не маємо стосунку до президента. Ми робили свою програму", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, в новорічну ніч-2019 Володимир Зеленський оголосив, що висуває свою кандидатуру на виборах президента України 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики