Цензор.НЕТ

21.01.19 16:00

Столичні податківці виявили підприємство, яке намагалося безпідставно отримати відшкодування ПДВ з бюджету в розмірі 28 млн грн

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві спільно з працівниками міської прокуратури викрили замах одного з київських підприємств на отримання необґрунтованого відшкодування ПДВ.

Столичні податківці виявили підприємство, яке намагалося безпідставно отримати відшкодування ПДВ з бюджету в розмірі 28 млн грн

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході проведення заходів щодо запобігання безпідставному відшкодуванню ПДВ з бюджету було встановлено, що службові особи одного зі столичних підприємств, яке займається виробництвом електроенергії, безпідставно завищили суму бюджетного відшкодування ПДВ у розмірі понад 28 млн гривень за травень 2018 року і безпідставно заявили зазначену суму до відшкодування на рахунок у банку.

Такими діями фігуранти вчинили закінчений замах на заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем.

На підставі зібраних матеріалів до ЄРДР внесено інформацію про вчинення кримінального правопорушення, яке кваліфікується за ч. 1 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.

Слідство триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики