Цензор.НЕТ

21.01.19 23:33

Російський олігарх Дерипаска замовив арешт повії на прізвисько Рибка через фото з яхти, - Навальний

Жінку затримали в аеропорту Шереметьєво 17 січня. Її звинувачують у сутенерстві через проведення секс-тренінгу в Таїланді.

Російський олігарх Дерипаска замовив арешт повії на прізвисько Рибка через фото з яхти, - Навальний

Російський політик Олексій Навальний на своєму сайті повідомив, що в його розпорядження потрапили записи прослуховування телефонних розмов олігарха Олега Дерипаски і людей із його оточення, інформує Цензор.НЕТ.

Загалом оприлюднено три аудіозаписи, на двох із них ідеться про Анастасію Вашукевич на прізвисько Настя Рибка. На першому записі підлеглі Дерипаски обговорюють із юристом, як можна домогтися для неї тюремного терміну в Таїланді, де жінку заарештували рік тому після проведення секс-тренінгу. На другому - олігарх сварить приятеля за те, що той дав Рибці його особистий номер.

На думку Навального, автентичність записів доводить те, що Дерипаска намагався заблокувати доступ до них через суд.

Настю Рибку затримали в аеропорту Шереметьєво 17 січня. За ґрати також потрапив її напарник із проведення тренінгу в Таїланді - Олексій Кирилов на прізвисько "Алекс Леслі".

19 січня на суді, який мав обрати запобіжний захід, Рибка вибачилась перед Олегом Дерипаскою, заявивши, що "нею скористалися".

Ім'я Рибки вперше потрапило в ЗМІ рік тому. Тоді Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального опублікував розслідування про відпочинок Олега Дерипаски на яхті з російським віце-прем'єром Сергієм Приходьком. Розслідування багато в чому базувалося на фотографіях і відео, опублікованих Настею Рибкою, яка була на цій яхті. Незабаром Рибку затримали в Таїланді. Вона пов'язувала свій арешт із розслідуванням ФБК.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики