Цензор.НЕТ

21.01.19 23:59

Поліція створила робочу групу для гарантування порядку і безпеки під час виборів-2019, - Фацевич

Наказом голови Національної поліції створено робочу групу, до якої увійшли представники майже всіх підрозділів відомства, зокрема - блоку превенції, патрульної поліції та оперативних служб.

Поліція створила робочу групу для гарантування порядку і безпеки під час виборів-2019, - Фацевич

Про це 21 січня повідомив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич під час оперативної відеоселекторної наради за участю керівників обласних підрозділів превентивної діяльності, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

За словами Олександра Фацевича, згідно з наказом голови Національної поліції в центральному апараті відомства створено робочу групу. Метою її створення стала необхідність гарантування правопорядку і безпеки під час виборів. Відповідні групи будуть створені і в обласних управліннях поліції.

"Ми розуміємо, що цей рік досить насичений, зокрема, паралельно зі щоденною поліцейською діяльністю ми здійснюватимемо гарантування безпеки на всіх етапах виборчого процесу. На всі правопорушення ми негайно реагуватимемо в рамках закону", - зазначив заступник голови Нацполіції.

Він також додав, що Ситуаційний центр Нацполіції здійснює узагальнення всієї інформації, яка цілодобово надходить від обласних підрозділів поліції. Потім учасники наради обговорили алгоритм дій зі збору інформації та обміну нею між різними підрозділами Нацполіціії, а також оперативне реагування на правопорушення, пов'язані з виборчим процесом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики