Цензор.НЕТ

22.01.19 08:31

"Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога!" - Порошенко привітав українців із Днем Соборності

Президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв та лідер "Народного Фронту" Арсеній Яценюк привітали всіх українців з Днем Соборності.

"Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога!" - Порошенко привітав українців із Днем Соборності

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми відзначаємо сторіччя проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР. Цей надзвичайно важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991 році.

Досвід національно-визвольної боротьби та українського державотворення початку ХХ століття має ще один важливий для нас вимір - тепер ми зобов'язані не повторити помилки наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії.

Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога. Вітаю Україну і українців з Днем Соборності! Слава Україні - соборній і неподільній!" - написав Президент на своїй сторінці у Facebook

Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога! - Порошенко привітав українців із Днем Соборності 01

Зі свого боку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook зазначив, що попри те, що збулася одвічна мрія українців, боротьба за державність триває.

""Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України!" Це слова з універсалу, проголошеного на Софійській площі у Києві такого ж зимового дня - рівно 100 років тому. Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в єдину незалежну державу. У 1991 році ми відновили нашу державність, але боротьба за неї триває. Будьмо й сьогодні єдиними - задля сильної, міцної і щасливої України. З Днем Соборності України!" - написав прем'єр.

Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога! - Порошенко привітав українців із Днем Соборності 02

Також із Днем Соборності українців привітав командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв: "Шановні бойові друзі! Вітаю Вас з важливим державним святом - Днем Соборності України! День Соборності України увійшов до національного календаря як визначне державне свято, яке символізує столітнє прагнення до об’єднання українського народу, неподільність українських земель і втілення його мрії про незалежність".

Наєв наголосив, що Соборність - це не лише спільна територія: "Це й духовна єдність, спільні цінності. Це велика міцна родина всіх громадян України".

"Зичу вам незламності в поглядах, натхненної невтомності в праці та захисті нашої Держави. Твердо вірю у незворотність нашої перемоги. Злагоди вам усім, добробуту в родинах та вселенського Божого благословення. Спільною силою до перемоги! Зі святом! Слава Україні!" - цитує слова командувача прес-центр ОС.

Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога! - Порошенко привітав українців із Днем Соборності 03

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook також привітав українців із Днем Соборності, нагадавши, що Україна вистояла, а її вороги пішли в забуття.

"100 років тому було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. Тепер щороку цей день є символом національної державності, нашої могутності і єдності всіх українців. Імперії, які намагалися розділити нас, розсипалися. Партійні бонзи, які забороняли цей день, пішли у забуття. Диктатори, які намагаються нас розшматувати сьогодні, повторять їхню долю. А Україна житиме, міцнітиме, стверджуватиметься.

Нова Україна постала, бо ми були разом. Зараз ми гуртом боронимо нашу свободу і рідну землю, бо за нами правда і ми віримо в Україну.

Будемо разом, будемо ми, буде Україна. З Днем Соборності, друзі! Слава Україні!" - написав він.

Тільки в єдності наша сила. Тільки в єдності наша перемога! - Порошенко привітав українців із Днем Соборності 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики