Цензор.НЕТ

22.01.19 12:50

Трудова міграція може призвести до зростання податкового тиску на українців, - "ДС"

Податкове навантаження на громадян України, які залишилися в країні, мусить вирости для того, щоб була можливість формувати бюджет.

Трудова міграція може призвести до зростання податкового тиску на українців, - "ДС"

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі видання "Деловая столица".

У рейтингу, який є складовою частиною аналітичного огляду Global Economy Watch, опублікованого консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers (PwC), Україна посіла "почесне" перше місце з прогнозованого скорочення за 2019 рік робочої сили через трудову міграцію (близько 1,4%).

Так, за інформацією, авторів матеріалу податкове навантаження на українців, які залишилися в країні має вирости для того, щоб була можливість формувати бюджет, і, наприклад, пенсійний фонд.

"Збір податків буде забезпечуватися меншим числом учасників, тобто для формування бюджету і соціальних цільових фондів, таких як ПФУ, доведеться або посилювати фіскальний тиск на тих, що залишилися, або поступально знімати соціальні функції держави одну за одною", - пише видання.

Крім України, в першій десятці ще Болгарія, Румунія, Литва, Угорщина, Латвія, Молдова, Хорватія, Росія і Білорусь.

Як повідомляють журналісти, основним методом боротьби з трудовою міграцією є поліпшення середовища для життя.

"Проблема трудової міграції – наша "родима пляма", наслідок трудової бідності, боротися з якою набагато складніше, ніж з бідністю звичайною, адже тут не досягнеш успіху прямою роздачею грошей і пільг. Тут потрібно виконання більш складного завдання - створення якісного середовища для життя", - резюмують автори.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики