Цензор.НЕТ

22.01.19 13:30

Нацполіція готова надати кожному кандидату в президенти оперативний супровід і охорону, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив на неприпустимості будь-яких провокацій щодо кандидатів у президенти.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив у вівторок на нараді в ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Нам зрозумілі дії деяких груп, які намагаються супроводжувати тури кандидатів в президенти, влаштовуючи різні провокації, зриваючи виборчі заходи, скоюючи напади на кандидатів у президенти .... Ми готові надати кожному кандидату в президенти на весь час кампанії офіцерів Національної поліції, які їх супроводжуватимуть, і повну комунікацію (за їхнього бажання) з департаментом оперативного супроводу для того, щоб запобігти діям таких провокаційних груп", - сказав Аваков.

"Тих, хто оплачує ці групи, тих, хто їх ініціює. Я хочу окремо попередити: ми знаємо більше, ніж говоримо зараз. Щойно межа намірів перейде в межу скоєння злочину, реакція, можливо, буде катастрофічною для декого з натхненників", - додав міністр.

Він назвав "справою честі" не допустити під час кампанії таких провокацій у Харківській області.

"Що стосується Харківської області, думаю, що справа честі, щоб тут не було жодного випадку нападу або провокації щодо кандидата в президенти, якими б вони не були", - наголосив А.Аваков.

Він також зазначив, що кандидати в президенти можуть отримати фізичну охорону для запобігання нападам.

"Кожен кандидат у президенти має право звернутися до Національної поліції по таку допомогу, підтримку та супровід, він їх отримає", - пообіцяв А.Аваков.

Як відомо, раніше в Харківській області опозиційні політики неодноразово ставали жертвами різних провокацій: їх обливали зеленкою, закидали тухлими яйцями, їм відмовляли в наданні приміщень і теле- і радіоефірів тощо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики