Цензор.НЕТ

22.01.19 16:00

З'їзд "Свободи" висунув Кошулинського кандидатом у Президенти України. "Правий сектор", ОУН, КУН і С14 підтримали його кандидатуру

22 січня 2019 року націоналістичні організації підтримали висунення керівника секретаріату ВО "Свобода", віце-спікера Верховної Ради України VII скликання Руслана Кошулинського кандидатом на пост Президента України.

З'їзд "Свободи" висунув Кошулинського кандидатом у Президенти України. "Правий сектор", ОУН, КУН і С14 підтримали його кандидатуру

Таке рішення ухвалив XL З'їзд ВО "Свобода", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили.

За даними політсили на підтримку Кошулинського також висловилися керівники "Правого сектора", "ОУН", "КУН" та руху "С14".

"Ми – українські націоналісти. Наш святий обов’язок, місія, яку поклало провидіння на наше покоління, – не змарнувати той шанс, який дає Бог раз на сто років, і врешті завершити сторічну Українську революцію перемогою, повернути Україну в українські руки. Саме тому ми єдині. Бо хто має право називатися справжнім українським націоналістом, гідним спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба? Тільки той, хто інтереси нації і держави завжди ставить вище за свої особисті.

Тому ми, лідери об’єднаних сил націоналістів, задля єдності націоналістичних сил вже офіційно заявляємо, що маємо єдиного кандидата!" – наголосив, представляючи Руслана Кошулинського, очільник "Свободи" Олег Тягнибок.

Своєю чергою, Руслан Кошулинський зачитав з’їзду свою програму, а також наголосив: "Наша команда – це українська нація. Її авангард – українські націоналісти. Ніхто, крім нас, не зможе змінити все на користь українців. Тож упевнено, сміливо й твердо – до перемоги!".

Кандидатуру свободівця делегати з’їзду підтримали одностайно.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики