Цензор.НЕТ

22.01.19 18:16

СБУ затримала російського журналіста, який з 2015 року розганяв "зраду" в соцмережах на гроші Москви

Чоловік підбурював сепаратистів на Буковині і на Закарпатті, а повідомлення в соцмережах доповнював коментарями вигаданих "експертів".

СБУ затримала російського журналіста, який з 2015 року розганяв "зраду" в соцмережах на гроші Москви

Пропагандист проживає в Сумській області, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБУ.

"Ми встановили російського журналіста, який з 2015 року перебував у складі закордонного антиукраїнського центру. На замовлення спецслужб РФ він адміністрував та здійснював інформаційне наповнення антиукраїнських інтернет-спільнот. У публікаціях від імені вигаданих експертів росіянин створював негативний образ керівництва України, сприяв дискредитації органів державної влади, агітував за зміну конституційного ладу", – сказано в сообщении.

Провокатор також підбурював сепаратистські настрої в західних регіонах України. Щоб налагодити "потрібні" зв`язки, він здійснював поїздки до Чернівецької та Закарпатської областей.

"Там журналіст записував інтерв’ю із представниками румунської та угорської нацменшин, прихильниками неорусинства. У подальшому ці сюжети використовувались російською пропагандою для створення негативного медійного образу української влади", – повідомляють в СБУ.

В спецслужбі підкреслюють, что інтернет-середовище стало важливим напрямом російської гібридної агресії, і активно використовується Кремлем для маніпуляцій та інспірування конфліктів.

"Тому вкотре застерігаємо громадян критично ставитися до інформаційних вкидань та не піддаватись на зрежисовані в РФ провокації", – зазначили в СБ України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики