Цензор.НЕТ

22.01.19 19:59

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков. ФОТОрепортаж

Контракт планують підписати навесні. Його вартість - 450 млн доларів, частину літаків закуплять у лізинг.

Програма забезпечення МВС літаками серії АН буде реалізована за 5 років у співпраці з "Укроборонпромом". Про це глава МВС Арсен Аваков заявив під час відвідування Харківського авіаційного заводу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ.

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков 01

"Перші контракти на закупівлю двох літаків АН-74 ТК 200 ми плануємо підписати вже через два місяці і почати навесні фінансування цієї програми", - сказав Аваков.

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков 02

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков 03

Він підкреслив, що на сьогодні у Національній гвардії та ДСНС є суттєвий некомплект авіаційної техніки для виконання пошуково-рятувальних і десантних операцій, а також транспортування особового складу.

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков 04

"У наших планах придбання 10 літаків нової моделі АН-178 і одного АН-32 (П) для потреб ДСНС України, які ми плануємо отримати цього року. Два літаки АН-74 ТК 200 з поставкою в 2020-2021 роках - для НГУ. Вони вже мають такі, тому для нас буде зручно й економічно вигідно мати літаки одного класу", - пояснив міністр.

МВС планує закупити 13 вітчизняних літаків серії АН для Нацгвардії і ДСНС, - Аваков 05

Відповідаючи на запитання, як закуповуватимуться літаки, Аваков сказав: "У тому числі в лізинг, у тому числі прямим фінансуванням, у тому числі за рахунок спеціальної державної програми підтримки авіапрому".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики