Цензор.НЕТ

22.01.19 23:30

Конфісковані судами автомобілі передали військовим, поліцейським і рятувальникам

Всього за 2018 рік у військові частини ЗСУ, що виконують завдання на Сході країни, передали понад 80 автомобілів.

Конфісковані судами автомобілі передали військовим, поліцейським і рятувальникам

Про це під час брифінгу в Києві заявив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні ми передаємо шість автівок, ще дві вже передані у Чернігівській області. Всього вісім автотранспортних засобів буде передано на загальну суму понад 21 млн грн", - заявив Вишньов, додавши, що такі передачі відбуваються постійно.

За його словами, за 2018 рік до військових частин ЗСУ, які виконують завдання на Сході країни, було передано понад 80 авто.

Безкоштовно військовим, поліцейським і рятувальникам передають активи, які були конфісковані державою, але на які не знайшлося покупців у трьох раундах торгів на електронному аукціоні.

За рішенням комісії опис такого майна розміщується на сайті у розділі "безоплатна передача". А співробітники відомств, яким потрібен транспорт, подають заявки на адресу відповідних комісій, утворених у кожній області при управлінні Державної виконавчої служби.

"Ці комісії вирішують, кому найбільше потрібні конфісковані непродані активи", - уточнив Вишньов.

За словами начальника ГУ розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитра Марченка, всі отримані його відомством автомобілі передали підрозділам, які виконують завдання в зоні проведення ООС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики