Цензор.НЕТ

23.01.19 13:42

Окупанти активно залякують жителів Донбасу "хімічними диверсіями" і закликають до "братання" з РФ, - ГУР

Російське окупаційне командування активізувало заходи з нав'язування антиукраїнських настроїв населенню тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Окупанти активно залякують жителів Донбасу "хімічними диверсіями" і закликають до "братання" з РФ, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомляє ГУР.

Так, за даними української розвідки, інтенсивно поширюється неправдива інформація про нібито то "підготовку підрозділами Об'єднаних сил провокацій і диверсій на місцевих об'єктах хімічної промисловості".

"Для переконання громадськості у зростанні загроз техногенного характеру з вини української сторони, противником збільшено кількість заходів із залученням підрозділів т.зв. "республіканських міністерств надзвичайних ситуацій".

Зокрема, російські окупаційні адміністрації організували проведення 22-25 січня ц.р. командно-штабного навчання з питань "ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру", здебільшого для посилення ефективності пропагандистських заходів в інтересах проведення чергового призову молодого поповнення на військову службу у складі російських окупаційних військ. У зв’язку з цим, для висвітлення у місцевих засобах масової інформації, на полігонах розгорнуто показові польові пункти управління та пункти прийому особового складу, у т.ч. для прийому т.зв. "резервістів"".

Крім того, для проведення занять, на відміну від попередніх навчать, обладнано навчальні місця, де встановлені стенди з написами і малюнками антиукраїнського змісту, містяться агресивні заклики проти України та рекламується т.зв. "братання з Росією".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики