Цензор.НЕТ

23.01.19 18:40

У разі перемоги на виборах Тимошенко має готуватися до відставки: за 100 днів знизити ціну на газ удвічі неможливо, - Бутусов

У разі перемоги на президентських виборах Юлія Тимошенко, не маючи значного впливу в парламенті (для ухвалення законопроектів або кадрових питань), не зможе виконати свої обіцянки, і повинна буде дотримати слово і через 100 днів піти у відставку.

У разі перемоги на виборах Тимошенко має готуватися до відставки: за 100 днів знизити ціну на газ удвічі неможливо, - Бутусов

Про це написав на сторінці в Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Він зазначив: "Юлія Тимошенко пообіцяла на з'їзді подати у відставку через 100 днів свого президентства: "З повною відповідальністю заявляю. Якщо за 100 днів я не зможу показати вам очевидні результати, я просто піду з президентського поста. Саме такі мої гарантії для вас сьогодні".

Що ж, до відставки Юлія Володимирівна може готуватися вже сьогодні - адже одну з головних її передвиборчих обіцянок - знизити ціну на газ у 2 рази - вона не виконає ні за 100 днів, ні за 200.

По-перше, Тимошенко в перші сто днів не матиме важелів законодавчих - парламентські вибори відбудуться тільки в жовтні. А значить, ні свого уряду, ні свого генпрокурора, ні главу СБУ Тимошенко без згоди цього складу Ради не зможе призначити, не кажучи вже про законопроекти. То що, як знизити ціни, якщо це все в руках Кабміну? І ще питання, чи зуміє вона, в разі обрання президентом, створити стійку більшість у парламенті. Щоб це зробити, треба заручитися довірою виборців.

По-друге, що робити з програмою МВФ, який вимагає підвищення цін на житлово-комунальні послуги до ринкового рівня? Відмовитися від співпраці з МВФ? А де тоді шукати кошти для покриття поточних боргових зобов'язань? Більше ніде не дадуть.

По-третє, зниження цін знизить і рентабельність видобутку свого газу. Проблема в низькому рівні доходів громадян, це і треба підвищувати, а не знижувати ціни адміністративними методами.

Тимошенко створює завищені очікування, які неможливо виконати, і в разі її перемоги лише через півроку на парламентських виборах її політична підтримка може зникнути як пил. Популізм в Україні працює не в плюс, а в мінус, і забиває гарне враження від корисних справ, пора б уже на прикладі свого прем'єрства і на прикладі президентства Петра Олексійовича вивчити".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики