Цензор.НЕТ

24.01.19 15:26

Нацбанк отримав міжнародну премію за прозорість

Комітет нагороди відзначає готовність НБУ чесно говорити про проблеми, пояснювати свої дії і боротися з фейковими новинами.

Нацбанк отримав міжнародну премію за прозорість

Нагороду Central Banking Awards присуджує профільний журнал про діяльність центробанків і фінансових регуляторів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт видання.

Український центробанк відзначили в категорії "прозорість". "Національний банк України різко збільшив свою відкритість, незважаючи на те, що йому довелося впоратися з безліччю серйозних проблем", - зазначає журнал.

Комітет премії вразило те, що НБУ не став приховувати інформацію під час кризи і чесно публікував дані як про інфляцію, так і про реформу банківської сфери, під час якої були закриті понад 80 "кишенькових" банків.

Крім того, зазначає видання, українському Нацбанку вдалося успішно подолати чорний піар. "Якби більшість громадян України почали звинувачувати центральний банк, як могли б побажати деякі впливові люди, країна зіткнулася б з серйозними проблемами", - вказує видання.

"НБУ значно збільшив свою прозорість минулого року і в попередні три роки, незважаючи на винятково складні обставини. Його наступна мета - підвищити фінансову грамотність як крок до кращого діалогу з громадськістю", - підсумовує комітет премії.

Раніше аналогічну нагороду отримували центробанки Ірландії, Ізраїлю, Чехії, Швеції.

Нагорода Central Banking Awards складається з 26 категорій. Половина з них відзначають успішні кейси центральних банків світу, а решта - учасників фінансового ринку.

Вручення нагород відбудеться 13 березня в Лондоні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики