Цензор.НЕТ

24.01.19 21:35

Україна модернізуватиме парк транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії

Україна та Індія домовилися про модернізацію парку транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії, завдяки запропонованій Києвом програмі заміщення російських комплектуючих.

Україна модернізуватиме парк транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крила.

Роботи будуть проведені на базі ремонтного депо ВПС в Канпурі, що за 495 км на південний схід від Нью-Делі. Використовуватимуть обладнання, поставлене з України.

Головний виконавець з української сторони - державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт", що входить до структури концерну "Укроборонпром". Співвиконавцями контракту є ДП "Антонов" і ДП "Завод 410 ГА", які також входять до складу "Укроборонпрому".

Раніше Міністерство оборони Індії вже мало досвід співробітництва з Україною у модернізації літаків Ан-32 - в 2009 році був підписаний контракт вартістю 400 млн дол. США на модернізацію 105 Ан-32 шляхом ремонту турбогвинтових двигунів АІ-20, планерів літаків, а також оснащення новою авіонікою, навігацією, і засобами зв'язку. Той контракт був завершений у 2015 році і проводився на підприємстві ДП "Завод 410 ГА".

Нагадаємо, Міністерство оборони Республіки Індія є одним із найбільших експлуатантів авіаційної техніки марки "Антонов", а саме військово-транспортних літаків Ан-32.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики