Цензор.НЕТ

25.01.19 10:30

Від початку року на пожежах в Україні загинуло вже 230 осіб, - ДСНС

Взимку показник трагічних випадків у житловому секторі стабільно зростає, а добова статистика щодня жахає кількістю загиблих у вогні. Лише 24 січня пожежі забрали життя відразу 6 осіб.

Від початку року на пожежах в Україні загинуло вже 230 осіб, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники зазначають, громадяни продовжують опалювати свої домівки, часто нехтуючи правилами пожежної безпеки, палять у приміщеннях та перенавантажують електромережу, вмикаючи обігрівачі та несправні побутові прилади: "Саме власна недбалість українців є основною причиною виникнення загорянь і як наслідок загибелі людей".

Так, 24 січня в одноповерховому дачному будинку на вулиці Тарапаківська міста Кривий Ріг виникла пожежа, внаслідок якої загинула 1 особа, а також постраждало 2 особи: громадянка 1979 року народження і громадянин 1961 року народження, які були госпіталізовані до лікарень.

Дивом вдалося уникнути трагедії в місті Сєверодонецьк Луганської області, де на пожежі у власній квартирі вогнеборцями була знайдена непритомна жінка. За допомогою дихального апарату пожежники провели постраждалій штучну вентиляцію легенів та передали її медичним працівникам.

Загалом, випадки пожеж у житловому секторі із трагічними наслідками минулої доби були зафіксовані в Дніпропетровській, Вінницькій, Чернівецькій, Одеській та Рівненській областях.

"Загалом ж за перший місяць нового року показник загиблих і постраждалих на пожежі становить уже 230 та 111 осіб відповідно", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики