Цензор.НЕТ

25.01.19 15:13

На військовому заводі ім. Малишева в Харкові затримали невідомих з фотоапаратурою, відмичками та газовими балончиками

Працівники воєнізованої охорони ДП "Завод ім. Малишева" (Харків) затримали невідомих, які проникли на територію підприємства з фото та відеоапаратурою.

На військовому заводі ім. Малишева в Харкові затримали невідомих з фотоапаратурою, відмичками та газовими балончиками

Про це повідомили на підприємстві. Інцидент стався о 21.00 у вихідний, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Status Quo.

Як повідомив начальник управління охорони і пожежної безпеки Анатолій Леонов, воєнізована охорона підприємства затримала групу з 5 осіб (троє з них неповнолітні), які намагалися здійснити фото- та відеозйомку об'єктів заводу.

"Під час затримання невідомі при собі мали фотоапарат, телефони, кілька екшн-камер, великі гайкові ключі, відмички для металопластикових вікон, а також газові балончики (до речі, марки "Терен-4", які дозволено використовувати тільки представникам спецпідрозділів). Це перший випадок на нашому заводі, коли в затриманих була така кількість цифрової техніки. До речі, хотів би зауважити, що наші співробітники спрацювали чітко й оперативно", - повідомив Леонов.

За словами начальника варти Миколи Бабича, співробітники воєнізованої охорони підприємства, помітивши на території заводу групу підозрілих осіб, одягнених у спортивний та спеціальний військовий одяг, вирішили не затримувати невідомих, а спочатку простежити за ними.

"Вони пройшли в один із цехів, піднялися пожежною драбиною на дах і спробували через вікно проникнути всередину будівлі. Ми з усіх боків оточили будівлю і наказали невідомим спуститися вниз. Спочатку вони намагалися замаскуватися в снігу, потім зістрибнули на прибудову і спробували втекти, але здалися охороні, зрозумівши, що будинок оточено. Ми доставили затриманих у караул і викликали представників спецслужб", - повідомив Бабич.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики