Цензор.НЕТ

28.01.19 09:00

У бізнесу відбирають гроші на потреби "Укрзалізниці", - глава Асоціації власників вагонів Криворучко

У бізнесу, за фактом, відбирають гроші на потреби "Укрзалізниці".

У бізнесу відбирають гроші на потреби "Укрзалізниці", - глава Асоціації власників вагонів Криворучко

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу 112 Україна сказав глава Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

"У бізнесу, за фактом, відбирають гроші на потреби "Укрзалізниці". Нам дуже часто розповідають про те, що підвищення необхідне для того, щоб компенсувати збитки "Укрзалізниці" щодо пасажирського напрямку, який зазнає близько 10 мільярдів гривень збитків для держмонополії. Ну, тоді давайте будемо говорити відверто про те, що кожна поїздка кожного пересічного українця на залізниці спонсорується не урядом України, а якимось вантажовідправником, який платить більше для того, щоб ми їздили дешевше, ми їздили з якоюсь компенсацією тощо", - сказав він.

На думку Криворучка, якщо УЗ не може знизити тарифи на пасажирські перевезення, має виводити якісь функції в аутсорсинг.

"Якщо вона розуміє, що перевезення пасажирів на цій ділянці є збитковими, нехай опрацьовує питання передачі цього напрямку, наприклад, у якісь приватні руки, у яких цей напрямок зможе заробляти гроші. Я не кажу про залізничний сегмент, нехай це буде автотранспорт. Є ділянки, на яких автотранспорт цілком конкурує за ціною, як ви правильно говорите, із залізницею", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики