Цензор.НЕТ

26.01.19 00:05

Судді Малиновського райсуду Одеси і його співучаснику, підозрюваним в отриманні 500 тисяч хабара, продовжено запобіжний захід, - САП

Заводський районний суд міста Миколаєва за клопотанням прокурорів САП продовжив дію запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з покладанням обов'язків, передбачених п.5 ст.194 КПК України, обвинуваченим в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 500 тис. гривень судді Малиновського районного суду м.Одеси і його співучаснику.

Судді Малиновського райсуду Одеси і його співучаснику, підозрюваним в отриманні 500 тисяч хабара, продовжено запобіжний захід, - САП

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі САП.

У повідомленні зазначається: "Крім того, на судовому засіданні колегія суддів продовжила вивчення доказів, отриманих під час проведення негласних (слідчих) розшукових дій.

Наступне засідання призначено на 4 лютого 2019 року.

Нагадаємо, суддю Малиновського районного суду Одеси викрито в лютому 2016 на отриманні півмільйона гривень неправомірної вигоди від фізичної особи за винесення судового рішення про задоволення позову в її інтересах.

Під час проведення обшуків за місцем проживання, суддя чинив опір працівникам антикорупційних органів, застосувавши зброю.

Суддю затримали 31 березня 2016, після того як Верховна Рада України дала згоду на його затримання й арешт. Йому повідомлено про підозру за ч.4 ст.368, ч.1 ст.345 КК України. Співучаснику судді інкримінується ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики