Цензор.НЕТ

28.01.19 11:24

Поліція вже зареєструвала 266 заяв про злочини, пов'язані з виборчою кампанією: відкрито 8 проваджень, - Князєв

Національна поліція України станом на ранок понеділка зареєструвала 266 заяв про порушення виборчого законодавства і відкрила 8 кримінальних проваджень, заявляє глава правоохоронного відомства Сергій Князєв.

Поліція вже зареєструвала 266 заяв про злочини, пов'язані з виборчою кампанією: відкрито 8 проваджень, - Князєв

"Національна поліція оперативно реагує на всі порушення виборчого законодавства. За 26 днів кампанії ми зареєстрували 266 заяв та повідомлень про злочини, пов'язаних із виборчим процесом", - сказав С.Князєв у понеділок під час підсумкової річної колегії МВС України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що найбільше таких порушень зафіксовано в Києві, у Закарпатській, Дніпропетровській, Полтавській, Одеській, Запорізькій та Миколаївській областях.

"Станом на сьогоднішній ранок вже розпочато вісім кримінальних проваджень. Прошу забезпечити якісне документування всіх обставин скоєних злочинів для завершення досудового розслідування, направлення матеріалів до суду і притягнення винних до відповідальності", - заявив глава Нацполіції, звертаючись до присутніх на колегії підлеглих.

Разом з тим, на вибори Президента мають прибути понад 850 іноземних спостерігачів, пише Укрінформ.

"Очікуємо, що на вибори президента прибудуть понад 850 іноземних спостерігачів", - сказав Князєв.

Зокрема, велика кількість спостерігачів очікується з Канади.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики