Цензор.НЕТ

28.01.19 16:56

Через трудову міграцію до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, - Ukrainianpeopleleaks

В Україні стрімко зростає рівень міграції, адже кожну хвилину країну залишає дві людини.

Згідно з даними Організації об'єднаних націй, це може призвести до того, що до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, до 36 млн осіб, повідомляє Обозреватель.

Так, тільки за період з 20 березня 2018 року по 28 січня 2019 року, з країни вже виїхав майже один мільйон українців. Ці дані підтвердив міністр закордонних справ Павло Клімкін, пише Ukrainianpeopleleaks.

"Країна ризикує остаточно перетворитися на край старих і дітей. Один з основних факторів виїзду - трудова міграція", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, головний наслідок трудової міграції для України - скорочення населення. Міністр соцполітики Андрій Рева зазначив, що в міграції перебуває 3,2 млн осіб, а проблема торкнулася 9 млн осіб (серед іншого дітей заробітчан).

Також стало відомо, що українських трудових мігрантів регулярно обманюють за кордоном, а країни Європейського Союзу - не виняток.

Зазначимо, що на думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, повернутися в Україну трудових мігрантів підштовхне зарплата в 10 тис. гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики