Цензор.НЕТ

28.01.19 18:34

Капітан арештованого судна "Норд" Горбенко зник із дому і не виходить на зв'язок, - адвокат Могильницький

Капітан судна "Норд", затриманого українськими прикордонниками в березні 2018 року, Володимир Горбенко з минулої суботи не виходить на зв'язок.

Капітан арештованого судна "Норд" Горбенко зник із дому і не виходить на зв'язок, - адвокат Могильницький

Про це в Facebook повідомив його адвокат Максим Могильницький, інформує Цензор.НЕТ.

"Капітан риболовецького судна "Норд" Володимир Горбенко пропав безвісти. За словами родичів, у минулу суботу близько полудня Володимир зник із дому, і ніхто його відтоді не бачив. На зв'язок із рідними та адвокатами капітан не виходить.

Зауважу, що Володимир таким чином зникає не вперше. Так, у квітні 2018 го капітана безпосередньо з борту судна "Норд", затриманого в Маріупольському порту, викрали співробітники Служби безпеки України. Тоді, щоправда, про його місце перебування адвокатам стало відомо вже через п'ять годин. Тому підстави для занепокоєння, як бачите, у нас дуже серйозні.

Сподіваюся, що капітан живий і здоровий. Прошу кожного, хто володіє будь-якою інформацією про долю Володимира Горбенка, повідомити адвокатам АТ "Могильницький та партнери" по телефону: 044 337 41 57", - написав Могильницький.

Нагадаємо, Прикордонна служба України 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим, порушуючи українське законодавство.

4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка, який є громадянином України, доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ("порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї"). 6 квітня Херсонський міський суд взяв під варту капітана судна Володимира Горбенка. Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн. 10 квітня його звільнили з-під арешту. Йому забороняли відвідувати Крим.

30 жовтня ТАСС, посилаючись на прес-службу уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, повідомило про нібито обмін сімох російських моряків судна "Норд" на сімох українських моряків судна "ЯМК-0041"

Повідомлялося, що капітан "Норд" в Крим не повертався через відкриту українськими правоохоронцями кримінальну справу проти нього.

Прокуратура Автономної Республіки Крим передала заарештоване кримське судно "Норд" Національному агентству з повернення активів, отриманих від корупційних та інших злочинів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики