Цензор.НЕТ

29.01.19 07:56

Вакарчук: На сьогодні в мене широке коло однодумців. Ми - велика згуртована команда, в якій є люди зі світовим ім'ям і жодного олігарха

Музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук зазначив, що працює над формуванням команди однодумців для "справжніх змін" в Україні, в якій будуть люди з ім'ям та історією успіху і не буде олігархів.

Вакарчук: На сьогодні в мене широке коло однодумців. Ми - велика згуртована команда, в якій є люди зі світовим ім'ям і жодного олігарха

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ефірі програми "Гра в класику" із Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK.

"Я зараз не буду називати прізвищ, усьому свій час. Але команда не просто є, вона формується весь цей час. Усі мої зустрічі в регіонах, всі розмови з людьми, які давно займаються справжніми змінами на своєму місці, безсонні ночі, коли я думав про те, що можна зробити, дали мені можливість вже сьогодні сформувати досить широке коло однодумців, з якими ми дійсно велика згуртована команда. Мене не цікавить форма, "хайп", маркетингові плани, мене цікавлять реальні люди, за плечима яких є знання, досвід, професіоналізм", - сказав він.

Вакарчук зазначив, що в цій команді є люди зі світовим ім'ям, які домоглися великих успіхів в економіці, праві, сфері освіти.

"Люди, які ніколи не були в політиці, але є важливими лідерами у своїх спільнотах, і навіть люди, які сьогодні перебувають на високих посадах у владі", - додав він.

Вакарчук запевнив, що жоден з олігархів "не входив, не входить, і ніколи не буде входити" до його команди.

"Є така приказка, здається, американська, що всі люди діляться на гравців і на карти. Ось я точно не був, не є і не буду ніколи нічиєю картою", - наголосив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики