Цензор.НЕТ

29.01.19 14:50

"Звісно, потрібен мир з Росією. Холодний, але мир", - Порошенко (оновлено)

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні потрібен мир з Росією, люди втомилися від війни.

"Звісно, потрібен мир з Росією. Холодний, але мир", - Порошенко (оновлено)

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" у вівторок у Києві.

"Звісно, потрібен мир з Росією. Холодний, але мир. Люди втомилися від війни, і на цій болісній емоції невтомно грає не тільки російська пропаганда, але і її підпбріхувачі всередині України", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що природно, що тема війни і миру - одна з головних на виборах, оскільки народ обиратиме не лише президента, а й верховного головнокомандувача.

"Верзуть часом таке, що ми тут граємось в олов'яних солдатиків, а не захищаємо країну у війні з другою за потужністю армією світу! Пропонують записати побажання Путіна в блокнот, а потім винести на референдум. Або стати перед ним на коліна", - заявив Порошенко.

Він підкреслив, що "ворог прийшов не за Кримом, не за Донбасом", а за всією Україною: "Щоб повернути утікачку в "тюрму народів", як влучно назвав Російську імперію ще 200 років тому французький мандрівник де Кюстін".

"Мир - це повне відновлення територіальної цілісності України і беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом. Навіть якщо цей шлях - шлях геть від Москви!" - наполягає президент.

За його словами, Україна домагатиметься відновлення цілісності політико-дипломатичним шляхом, використовуючи санкції і механізм міжнародної місії ООН на Донбасі.

"Справжній мир обов'язково настане на нашій землі. Гарантувати його може тільки боєздатна армія, і вона день за днем ​​ зміцнюватиметься", - упевнений Порошенко.

Він запевнив, що впродовж найближчих п'яти років пріоритетною справою залишиться зміцнення Збройних сил, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї і військової техніки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики