Цензор.НЕТ

29.01.19 16:14

Найбільше справ Бюро розслідує про злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів, - глава ДБР Труба

Державне бюро розслідувань (ДБР) найбільше розслідує справ про вчинення злочинів співробітниками правоохоронних органів, є три провадження щодо народних депутатів України.

Найбільше справ Бюро розслідує про злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів, - глава ДБР Труба

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив директор Держбюро Роман Труба.

На брифінгу у вівторок в Києві він розповів, що на сьогодні Бюро розслідує майже 3,5 тис. кримінальних проваджень, 2600 справ було передано в ДБР з інших правоохоронних органів. До суду з обвинувальним актом вже направлено 150 кримінальних проваджень.

За словами Р.Труби, 1639 справ розслідується проти співробітників правоохоронних органів. "Розслідуванням фактів катувань раніше ніхто не займався. Ми це не тільки реєструємо, а й збираємо доказову базу, і направляємо до суду", - сказав він.

Директор ДБР підкреслив, що 1400 кримінальних проваджень пов'язані з військовими злочинами, більшість із них стосуються фактів дезертирства.

Говорячи про кримінальні провадження, в яких фігурують народні депутати, Р.Труба повідомив: "Справді, два кримінальні провадження розслідуються центральним апаратом, а одне розслідується територіальним управлінням. Це кримінальне провадження за фактом заподіяння тілесних ушкоджень народним депутатом України, це провадження за фактом невиконання рішення суду народним депутатом України і кримінальне провадження за фактами нецільового використання державних коштів".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики