Цензор.НЕТ

29.01.19 18:31

Порошенко йде на вибори самовисуванцем, оскільки коло його однодумців ширше БПП, - Ірина Луценко

Президент України Петро Порошенко вирішив іти на президентські вибори самовисуванцем, а не від партії "Блок Петра Порошенка", бо коло його однодумців не обмежується членами партії однойменної фракції, запевняє представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Порошенко йде на вибори самовисуванцем, оскільки коло його однодумців ширше БПП, - Ірина Луценко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявила І.Луценко журналістам у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про те, чому П.Порошенко йде на вибори самовисуванцем.

"Робота у Верховній Раді показала, що президент своїми реформами знаходить однодумців не тільки серед своєї партії, не тільки серед коаліції", - сказала вона.

Вона пояснила, що глава держави знайшов однодумців у тому числі серед представників парламентських фракцій "Самопоміч", "Батьківщина", позафракційних парламентаріїв.

"Президент зміг своїми реформами об'єднати всю країну, знайти однодумців більше, ніж є в його партії "Блок Петра Порошенка - Солідарність". Власне тому, представляючи інтереси більше, ніж своєї партії, президент Порошенко йде самовисуванцем", - сказала І.Луценко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики