Цензор.НЕТ

30.01.19 11:11

Хакера, який грабував через інтернет клієнтів іноземних банків, затримали в Запоріжжі, - СБУ

Співробітники СБУ блокували в Запоріжжі діяльність учасника міжнародного хакерського угруповання, який поширював шкідливе програмне забезпечення.

Хакера, який грабував через інтернет клієнтів іноземних банків, затримали в Запоріжжі, - СБУ

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що мешканець обласного центру розробляв та використовував хакерські програми для зламу електронних платіжних систем, криптовалютних розрахунків та систем дистанційного обслуговування клієнтів банківських установ, переважно іноземного походження", - сказано в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті СБУ.

Хакер отримував дані зареєстрованих користувачів та паролі доступу до Інтернет-ресурсів. Через зараження інформаційних мереж хакер розраховував отримати несанкціонований доступ до електронних рахунків користувачів для привласнення коштів.

Під час проведення обшуку у помешканні зловмисника правоохоронці виявили комп’ютерну техніку з встановленим шкідливим програмним забезпеченням, електронні накопичувачі інформації з даними понад тисячі користувачів, серед яких переважна більшість громадяни інших держав.

"Оперативники спецслужби також заблокували доступ до трьох віддалених серверів, за допомогою яких здійснювалось розповсюдження", - повідомляють в СБУ.

За даними слідчих, зловмисник спілкувався на закритому форумі з іншими особами, які займаються подібною діяльністю. Він обмінювався з ними досвідом і просував свої розробки.

"У рамках розпочатого кримінального провадження вилучене комп'ютерне обладнання направлено на проведення відповідних експертних досліджень", - сказано в повідомленні СБУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики