Цензор.НЕТ

30.01.19 12:48

Кабмін встановив нову норму споживання газу для домогосподарств без лічильників - 3,29 куб. м, - Гройсман

Кабмін ухвалив рішення про встановлення норми в 3,29 кубометра газу на одну особу на місяць для домогосподарств, які не мають лічильників.

Кабмін встановив нову норму споживання газу для домогосподарств без лічильників - 3,29 куб. м, - Гройсман

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 30 січня.

Він нагадав, що норма в 3,3 кубометра була встановлена ​​в 2016 році. Однак за рішенням суду вона була скасована і набули чинності старі, збільшені і несправедливі норми споживання.

"Ми бачимо обурення людей через завищені норми споживання. Це сталося внаслідок того, що на рішення Кабміну подали в суд і суд скасував урядове рішення. Ми будемо відстоювати свою правоту, але потрібне нове рішення. Ми встановлюємо нову норму - 3,29 куб. м. Така норма буде затверджена. Люди платитимуть справедливу ціну за справедливий обсяг, а не за завищений", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, колегія суддів Касаційного адміністративного суду Верховного суду рішенням від 27 листопада скасувала дію встановлених Кабінетом Міністрів України в 2016 році норм споживання газу для споживачів без лічильника, відповідно до чого клієнти облгаззбутів почали отримувати платіжки з урахуванням накопиченої за 30 місяців заборгованості.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики