Цензор.НЕТ

30.01.19 15:35

Найманці РФ не пропустили патруль СММ ОБСЄ в окуповану Горлівку

Збройні формування Російської Федерації та їхні найманці на Донбасі не пустили патруль СММ ОБСЄ в окуповану Горлівку.

Найманці РФ не пропустили патруль СММ ОБСЄ в окуповану Горлівку

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 29.01.19, зафіксовані обмеження свободи пересування, під час виконання Мандата Місії. Так, на блокпості збройних формувань у місті Горлівка (на північному сході від Донецька) озброєний окупант збройних формувань РФ у камуфляжному одязі наказав патрулю Місії залишити цей район, посилаючись на те, що його командир не був поінформований про їхнє прибуття. Спостерігачі СММ роз’яснили положення Мандата Місії, і озброєний окупант попросив їх зачекати.

Через деякий час інший бойовик у камуфляжному одязі повідомив спостерігачам Місії про те, що він переговорив із "людьми з Донецька" і патруль міжнародних спостерігачів повинен залишити даний район. Крім того, він зауважив, що спостерігачі СММ не мають права перебувати на блокпості та спілкуватися з присутніми там цивільними особами.

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими провокаційні дії російсько-окупаційних військ щодо легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЕ під приводом "розмінування" або відсутності "наказів від командування".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики