Цензор.НЕТ

30.01.19 17:17

Донбас можна повернути за 5 років, а от Крим - тільки після Путіна, - Гриценко

Кандидат у президенти вважає, що повернення окупованих територій під контроль України відбудеться у 2 етапи, і на першому, який займе 5 років, можна буде повернути Донбас.

Донбас можна повернути за 5 років, а от Крим - тільки після Путіна, - Гриценко

Про це лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Буде двоетапний процес. Є можливість реалізувати перший етап за п'ятирічний термін президентства. Повернути окуповані території Донбасу", - сказав Гриценко.

Політик стверджує, що у його команди є план повернення Донбасу.

"Ми підготували плани дипломатичного вирішення питань, із застосуванням військової і поліцейської місій. Все це є. Однак політичних умов для того, щоб їх реалізувати, немає. Те, що відбувається зараз, ще більше ускладнює ситуацію... Але перший етап, повернення Донбасу, може бути здійснений за п'ять років", - заявив кандидат у президенти.

При цьому Крим, на думку політика, повернути буде складніше.

"Не хочу обманювати. Я не можу вийти і сказати, що обіцяю вам це. У мене таке відчуття, або навіть упевненість, що в усьому світі не знають, як вирішити цю проблему. Ніхто не знає. Ні Трамп, ні Меркель, ні Макрон, кого завгодно назвіть", - сказав Гриценко.

"Всі намагаються уникати. Ритуально повторюють, що Крим не визнають (російським, - ред.). Так, як було з трьома балтійськими державами після 1940 року. Вони були в складі Союзу до 1989-1990 років, ніхто цього не визнавав, але нічого не змінювалося. Думаю, що Крим відбудеться вже після Путіна", - підсумував лідер "Громадянської позиції".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики