Цензор.НЕТ

31.01.19 10:22

Жителі ОРДЛО зможуть проголосувати на виборах президента, - ЦВК

Мешканці тимчасово окупованих територій Донбасу не обмежені в можливості проголосувати 31 березня 2019 року.

Жителі ОРДЛО зможуть проголосувати на виборах президента, - ЦВК

Жителі тимчасово окупованих територій Донбасу без обмежень зможуть проголосувати на виборах президента країни на підконтрольній Україні території. Про це йдеться у відповіді ЦВК на інформаційний запит  LIGA.net, передає Цензор.НЕТ.

"Виборці, серед іншого "жителі окремих населених пунктів Донбасу", можуть реалізувати своє активне виборче право на чергових виборах президента 31 березня 2019 року", - наголошується в повідомленні.

У ЦВК уточнили, що для цього необхідно мати при собі паспорт.

"Згідно з ч.1. Ст 8 закону України щодо забезпечення прав, свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованих територіях України вибори президента в ОРДЛО не організовуються і не проводяться", - уточнили в ЦВК.

Інформації щодо території Донецької та Луганської областей, де неможливо забезпечити організацію підготовки та проведення виборів президента 31 березня 2019 року, в Центральній виборчій комісії немає, повідомили в ЦВК.

"Рішення комісії про неможливість проведення організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів президента 31 березня 2019 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей зараз не приймалося", - наголошується в повідомленні.

Водночас у ЦВК нагадали, що відповідно до закону України про військово-цивільні адміністрації саме ВЦА уповноважені надавати висновки ЦВК про можливість організації та підготовки виборів президента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики