Цензор.НЕТ

31.01.19 11:01

Два ігумени з Афона прибудуть до Києва на інтронізацію Предстоятеля ПЦУ Епіфанія

Два ігумени зі Святої Гори Афон прибудуть у складі офіційної делегації Вселенського Патріархату на інтронізацію Предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія, яка відбудеться 3 лютого в Києві.

Два ігумени з Афона прибудуть до Києва на інтронізацію Предстоятеля ПЦУ Епіфанія

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Credo Press, про це повідомило грецьке агентство церковних новин Romfea.

Варто зазначити, що раніше повідомлялося про рішення Священного Кіноту Афона не направляти на інтронізацію глави ПЦУ своїх представників.

Таким чином вищевказані два ігумени увійдуть до складу офіційної делегації Вселенського Патріархату і не будуть представляти братство Святої Гори.

Імена ігуменів поки не озвучуються публічно.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

6 січня 2019 року в церкві Святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики