Цензор.НЕТ

31.01.19 17:53

Київрада розриває договір із забудовником озер на Осокорках

31 січня Київська міська рада підтримала у другому читанні рішення про розірвання договору оренди з забудовником зеленої зони на Осокорках – компанією "Контактбудсервіс".

Київрада розриває договір із забудовником озер на Осокорках

Про це повідомив депутат Дмитро Білоцерковець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Хмарочос".

Юридичним приводом для розірвання договору стали борги забудовника перед містом за оренду землі у розмірі 65 млн грн.

"Контактбудсервіс" будує ЖК "Патріотика на Озерах" на ділянці площею понад 90 гектарів між Осокорками і Позняками. Місцеві мешканці вимагають створити тут ландшафтний екопарк "Осокорки". На озерах Небреж, Тягле і Мартишів живуть чаплі, лелеки, дикі качки та багато інших птахів, зокрема, й занесених до Червоної книги. Представники ГО "Екопарк Осокорки" розробили детальний проект ландшафтного парку. За Генпланом - 2020 ці землі визначені як зелена зона загального користування. А також віднесені до зони охоронюваного ландшафту. Відбулося кілька судів за позовом активістів проти ДАБІ в частині дозволу на будівництво. Суд першої інстанції виніс рішення на користь ДАБІ, в даний момент триває розгляд справи в апеляційному суді.

19 грудня 2018 року було проведено засідання містобудівної ради КМДА за участі представників забудовника. "Контактбудсервіс" зобов’язали переглянути проект будівництва згідно з вимогами активістів. Натомість забудовник поновив будівельні роботи на ділянці.

На місці будівництва не раз відбувалися сутички між активістами та представниками забудовника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики