До Берліна і Кошице ходитимуть потяги "Укрзалізниці", - Омелян

3908 28
До Берліна і Кошице ходитимуть потяги "Укрзалізниці", - Омелян

"Укрзалізниця" в 2019 році запустить поїзди в Берлін і словацьке місто Кошице, продовжуючии формування сполучень з іноземними державами.

Про це на прес-конференції повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов додав, що в 2019 році компанія оновить 110 пасажирських вагонів, 46 з яких будуть новими, інші - "суттєво відреставрованими".

Крім цього, Кравцов анонсував розробку системи пасажирських приміських перевезень у Києві. Він нагадав, що одним із перших таких сполучень став поїзд між Києвом і аеропортом Бориспіль. За 2 місяці ним скористалися понад 100 000 осіб.

Раніше "Укрзалізниця" вже здійснювала рейси маршрутом "Київ-Берлін". Поїзд у німецьку столицю перестав курсувати в 2012 через збитковість. Про плани відновити поїзд до Берліна у вересні 2018 року повідомляв голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Топ коментарі
+3 Rail Gun
Из раздела «Ето интересно».
Когда англичане строили первую в россии железную дорогу, то самое простое, укладку рельс , кстати тоже английских, поручили русскім. Ну и как оно всегда, русскіе кулибиньі взяли мерять ширину колеи не по осевой, а по боковой сторон головки рельса. Ширина головки 90 мм. Отсюда и получилась «широкая колея», ширшая европейской аж на 9 сантиметров.
показати весь коментар
31.01.2019 20:35
+2 Maksym Perepelytsa
Это тебе час, а из Киева неудобно. Зато из Кошице, пересев на другой поезд легко уехать что в Вену, что в Прагу. При этом, Укрзализныця не будет переплачивать за использование иностранной инфраструктуры.
показати весь коментар
31.01.2019 21:54
+2 Maksym Perepelytsa
Автобусом в Португалию - это тяжёлая наркомания. Я один раз съездил с интереса в автобусный тур в Прибалтику - мне хватило. При том, что я отжал себе весь последний ряд и, по сути, лежал и спал нормально - когда проводишь большую часть путешествия в автобусе - это напряг, а не отдых. Ну лично для меня.

Повторюсь, я не против поездов, но экономически это вообще никак не выгодно.
показати весь коментар
01.02.2019 13:24