Цензор.НЕТ

01.02.19 12:50

Пропоную скасувати результати голосування про звільнення Аласанії як такі, що містять порушення, - член Наглядової ради НГТУ Глібовицький

Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Євген Глібовицький пропонує скасувати результати скандального голосування за відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

Пропоную скасувати результати голосування про звільнення Аласанії як такі, що містять порушення, - член Наглядової ради НГТУ Глібовицький

Про це він написав у себе на сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, такий вихід із ситуації, що склалася, відповідає як закону, так і українській практиці врядування.

"Скасувати результати голосування щодо розірвання контракту з Зурабом Аласанією як такі, що містять процедурні порушення та не є оформленими відповідно до вимог закону про Суспільне телебачення та радіомовлення України та не дозволяють встановити точний результат голосування", - зазначає Глібовицький.

За його словами, сумніви викликає відсутність встановленого мотиву, який за законом міг би бути підставою для відставки, а також результат голосування.

"При 3 голосах "проти", принаймні, за різними свідченнями, від 4 до 6 членів наглядової ради зараз стверджують, що вони голосували "проти". Це може ставити питання про довіру до процесу організації голосування, якості та підготовленості лічильної комісії тощо", - зазначає експерт.

"Але, якщо припустити, що хтось із членів наглядової ради проголосував за відставку, але каже неправду, публічно стверджуючи, що був/ла проти - виникає питання про сумлінність членів наглядової ради або наявність тиску на них. Є також інші процедурні проблеми, які я очікую побачити в судових позовах щодо вчорашнього голосування", - зазначає Глібовицький.

За його словами, сукупність цих підозр ставить під сумнів результат голосування.

Член ради пропонує скликати нове засідання наглядової ради, куди внести до порядку денного питання про відповідальність голови правління ПАТ НСТУ.

Глібовицький закликає провести відкрите засідання з розглядом питання відповідно до вимог закону

"В іншому випадку я не бачу як цей склад наглядової ради може далі бути гарантом довіри до незалежності суспільного мовлення і має піти у відставку в повному складі. Для цього теж є правові підстави. М'яч на стороні наглядової ради ПАТ НСТУ", - резюмує експерт.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

Пропоную скасувати результати голосування про звільнення Аласанії як такі, що містять порушення, - член Наглядової ради НГТУ Глібовицький 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики