Цензор.НЕТ

01.02.19 17:37

У 2018 році правоохоронці припинили діяльність 45 організованих груп наркоторговців. ІНФОГРАФІКА

Протягом 2018 року підрозділи поліції з протидії наркозлочинності припинили функціонування 45 організованих груп наркоторговців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення на сайті Національної поліції.

За даними начальника Департаменту протидії наркозлочинності Андрія Кіхтенка, упродовж минулого року поліція задокументувала 5 тисяч наркозбутів. У наркоділків вилучено понад 10 мільйонів гривень майна та коштів.

Зазначається, що в суд з обвинувальним актом в 2018 році направлено матеріалів щодо 63 організованих наркогруп, причетних до вчинення понад 700 правопорушень.

"Підрозділами протидії наркозлочинності припинено функціонування 45 організованих груп наркоторговців. Такого результату служба досягла вперше за 25 років свого існування", - зазначив Андрій Кіхтенко.

У 2018 році правоохоронці припинили діяльність 45 організованих груп наркоторговців 01

Загалом, протягом року правоохоронці задокументували 5 тисяч наркозбутів. Крім того, до кримінальної відповідальності притягнули майже 2 тисячі наркоторговців.

"У березні 2018 року працівниками Департаменту протидії наркозлочинності ліквідовано канал контрабанди з Індії наркотичного засобу "трамадол" і вилучено його рекордну партію, зокрема, у членів злочинного угруповання вилучено понад 161 кг порошку трамадолу. Вартість вилученого за цінами "чорного" ринку - понад 30 мільйонів гривень", - зазначив Андрій Кіхтенко.

Також у 2018 році в ході досудового розслідування тяжких і особливо тяжких наркозлочинів судами накладено арешт на майно правопорушників на суму 72 млн грн, а вилучено такого майна на 10 млн грн.

Зазначається, що протягом 2018 року правоохоронці також припинили діяльність 196 осередків інтернет-збуту наркотиків.

Крім того, за рік поліцейські припинили 118 підпільних нарколабораторій та 511 наркопритонів. Також перекрили 35 міжнародних каналів нелегальної поставки наркотиків.

У 2018 році правоохоронці припинили діяльність 45 організованих груп наркоторговців 02

"Протягом 2018 року з незаконного обігу вилучено понад 4 тонни наркотичних засобів і психотропних речовин, зокрема - понад 8 кг кокаїну і героїну, більш як 40 кг стимуляторів амфетамінового ряду та 4 кг нових психоактивних речовин. Вилучених з незаконного обігу наркотиків і психотропів вистачило б на виготовлення понад 5 млн разових доз наркотиків і психотропів" , - зазначив начальник Департаменту протидії наркозлочинності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики