Цензор.НЕТ

01.02.19 17:54

НАЗК призупинило держфінансування "Опоблоку"

Національне агентство з питань запобігання корупції припинило перерахування держкоштів "Опозиційному блоку" через взаємовиключні вимоги представників партії і судової заборони.

НАЗК призупинило держфінансування "Опоблоку"

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передає Цензор.НЕТ.

У відомстві стверджують, що до них надійшли листи від представників "Опоблоку" з підтвердженням реквізитів рахунку для отримання бюджетних коштів і листи з проханням утриматися від перерахування коштів на цей рахунок.

Також у відомстві посилаються на постанову Окружного адміністративного суду Києва про заборону суб'єктам держреєстрації здійснювати реєстрацію будь-яких змін до установчих документів партії.

"Нацагентство вважає, що наявні суперечності у листах представників політичної партії, а також надіслана копія ухвали Окружного... є достатніми підставами для призупинення перерахування політичній партії "Опозиційний блок" коштів, наданих з державного бюджету на фінансування її статутної діяльності", - повідомили в НАЗК.

Зазначається, що рішення прийнято до з'ясування та усунення причин, які призвели до припинення перерахування держфінансування.

Як відомо, НАЗК - головний розпорядник коштів за програмою "Фінансування статутної діяльності політичних партій" і здійснює державний контроль за цільовим використанням партіями коштів, виділених з держбюджету.

НАЗК також несе відповідальність за управління і контроль за використанням цих коштів.

У першому кварталі 2019 року на фінансування статутної діяльності "Опоблоку" з держбюджету виділили 15 489 725 гривень.

Всього на фінансування партії в 2019 році з держбюджету передбачено 61 959 000 гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики