Цензор.НЕТ

01.02.19 19:22

Порошенко затвердив символіку Служби зовнішньої розвідки. ФОТО

Президент України Петро Порошенко підписав указ №27/2019 про затвердження символіки Служби зовнішньої розвідки України (СЗР).

Порошенко затвердив символіку Служби зовнішньої розвідки. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Указі Прездента, опублікованому на офіційному сайті.

Указом від 1 лютого "Про символіку Служби зовнішньої розвідки України" засновуються емблема і прапор СЗР, затверджуються опис емблеми СЗР, опис та малюнок прапора СЗР, порядок використання емблеми і прапора СЗР.

Згідно з указом, емблемою СЗР є рівносторонній золотий лілейний хрест, поверх якого в центрі вписано малий Державний герб України. Під емблемою півколом розміщена золота стрічка з написом "Omnia vincit veritas" (лат. "Істина перемагає все").

Прапором СЗР ​​затверджено прямокутне полотнище з пропорціями 2:3 графітово-сірого кольору, в центрі якого розміщено зображення емблеми Служби.

"Емблема і прапор СЗР є офіційними відмітними символами СЗР, що свідчать про приналежність до СЗР", - йдеться в тексті документа.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Порошенко затвердив символіку Служби зовнішньої розвідки 01
Порошенко затвердив символіку Служби зовнішньої розвідки 02

Указом також затверджено і Порядок використання емблеми і прапора Служби зовнішньої розвідки України:

1. Емблема та прапор Служби зовнішньої розвідки України є офіційними відмітними символами Служби зовнішньої розвідки України, що свідчать про належність до Служби зовнішньої України.

2. Емблема Служби зовнішньої розвідки України:

зображується на прапорі Служби зовнішньої розвідки України;

може відтворюватися на адміністративних будинках і спорудах Служби зовнішньої розвідки України, у службових кабінетах, залах засідань, на відомчих заохочувальних відзнаках Служби зовнішньої розвідки України, знаках розрізнення на форменному одязі військовослужбовців Служби зовнішньої розвідки України.

3. Прапор Служби зовнішньої розвідки України встановлюється на адміністративних будинках і спорудах Служби зовнішньої розвідки України, в кабінеті Голови Служби зовнішньої розвідки України та може використовуватися під час проведення офіційних заходів і урочистих церемоній за участю Служби зовнішньої розвідки України.

4. Зображення емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки України можуть відтворюватися на друкованій, рекламно-інформаційній і сувенірній продукції, у кіно-, відео- та фотоматеріалах, що видаються Службою зовнішньої розвідки України або виготовляються на її замовлення.

Відтворення зображень емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки України може бути виконано в одноколірному варіанті у розмірах, що відповідають меті їх застосування, із додержанням установлених пропорцій.

5. В інших випадках особливості використання емблеми та прапора Служби зовнішньої розвідки України визначаються Головою Служби зовнішньої розвідки України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики