Цензор.НЕТ

01.02.19 23:12

Як генпрокурор я не маю права з ним боротися в судах, але моя дружина і син це зроблять, - Луценко про Гриценка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обурений заявою про свого сина Олександра, яку зробив лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти України Анатолій Гриценко, але сам особисто до суду подавати не буде.

Як генпрокурор я не маю права з ним боротися в судах, але моя дружина і син це зроблять, - Луценко про Гриценка

"Я ніколи б не хотів виходити на боротьбу з Гриценком, який зараз є кандидатом у президенти. Я вважаю, що генпрокурор не може цього робити. Але у мене є честь, моя особиста, мого сина, моєї родини та, звичайно, я обурений такою його поведінкою, тим більше, що я впевнений, що він (Гриценко) добре знав, що Саша (Луценко) воював", сказав генпрокурор в ефірі телеканалу "Прямий" у п'ятницю ввечері, передає Цензор.НЕТ.

Він заявив: "Такі речі я не прощаю".

Водночас, Ю.Луценко продовжив: "Як генпрокурор я не маю права, мені так здається, з ним (Гриценком) боротися в судах, але моя дружина і син це зроблять точно".

"Думаю, що 2,5 млн грн застави як кандидата у президенти він має зняти і покласти у вигляді штрафу за поширення недостовірної інформації, а ми цю всю суму до копійки віддамо в армію, - хоча б так змусимо Гриценка допомогти Збройним силам України, якщо він не зміг цього зробити, коли був міністром (оборони)", - підкреслив Ю.Луценко.

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко заявив в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, що не ховав свого сина Олексія Гриценка від участі в антитерористичній операції в 2014 році, як це "робили Порошенко, Луценко, Пашинський або той же Турчинов".

У відповідь на цю заяву, Генпрокурор Юрій Луценко зажадав від Гриценка вибачень, оскільки його син служив солдатом 55-ї Запорізької бригади і був у зоні АТО.

30 січня А.Гриценко приніс свої вибачення синові генпрокурора, але заявив, що не має наміру вибачатися перед самим Ю.Луценком.

У свою чергу дружина генпрокурора, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила: "Від імені всіх матерів наших захисників Батьківщини подам на Гриценка в суд. І всі гроші віддам на потреби армії".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики