Цензор.НЕТ

02.02.19 10:05

Якщо Росія не звільнить військовополонених українських моряків, Вашингтон зупинить переговорний процес із Москвою, - Волкер

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер заявив, що Сполучені Штати не будуть рухатися далі в переговорах із Росією поки російська влада не звільнять українських моряків, захоплених біля Керченської протоки, повідомило посольство України в США.

Якщо Росія не звільнить військовополонених українських моряків, Вашингтон зупинить переговорний процес із Москвою, - Волкер

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми закликаємо Росію негайно звільнити моряків, щоб ми спробували повернутися до дипломатичного вирішення цієї проблеми", - заявив Волкер.

Спецпредставник США підкреслив, що у Вашингтоні володіють повною інформацією щодо ситуації в районі Керченської протоки.

"Нам відомо і з зображень, і з відео, і з того, що нам показують українські колеги, це блокування проходу через протоку, переслідування українських судів у міжнародних водах, стрілянина по них і моряки, яких досі затримано в Росії", - заявив він.

Крім того, за твердженням самого К.Волкера розглядається можливість посилення санкцій проти Росії за дії в Керченській протоці.

"Я можу сказати, що і Сполучені Штати, і Європа розглядають додаткові заходи, які можуть бути схвалені в разі, якщо Росія не поверне моряків і  продовжуватиме контроль над Керченською протокою", - підкреслив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики