Цензор.НЕТ

02.02.19 12:49

На військовослужбовців заведуть "психологічні профілі", - ініціатива Міністерства у справах ветеранів

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз заявила про необхідність розробки державної програми із ведення "психологічних профілів" українських військовослужбовців.

На військовослужбовців заведуть "психологічні профілі", - ініціатива Міністерства у справах ветеранів

Про це вона заявила в ефірі радіостанції "Новое время", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Блок Петра Порошенка".

"Я можу говорити про необхідність створення міжвідомчої групи за участю Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства ветеранів, яка б зайнялася розробкою комплексної державної програми, що передбачала б, по-перше, психологічний профіль військовослужбовця, який починає вестися на кожного військовослужбовця, який починає служити", – сказала Ірина Фріз.

На думку міністра у справах ветеранів, такий профіль може заповнюватися приблизно кожні шість місяців після відповідного психологічного тестування або бесіди з психологом.

"Коли у військовослужбовця спливає контракт, або коли він звільняється, його дані передаються в Міністерство ветеранів. Якщо він учасник бойових дій, то ми маємо чітку картину його психологічного стану; ми бачимо, де, в який спосіб або через що він мав певні зрушення в психологічному, емоційному стані, і які саме програми з реабілітації вже йому потрібно пропонувати", – зазначила Ірина Фріз.

Вона додала, що зараз в українській армії не вистачає військових психологів – в середньому один фахівець на 300 військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики