Цензор.НЕТ

02.02.19 14:07

Симоненку відмовили в реєстрації кандидатом у президенти України, - рішення ЦВК

Центральна виборча комісія не стала реєструвати Петра Симоненка, бо він був висунутий забороненою Комуністичної партією України і не довів, що живе в країні останні 10 років.

Симоненку відмовили в реєстрації кандидатом у президенти України, - рішення ЦВК

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на прес-службу ЦВК.

Комісія встановила, що Симоненка П.М. висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Орім того, ЦВК звернула увагу, що подана Симоненком П.М. анкета кандидата на пост Президента України не містить відомостей про його місце проживання на території України протягом десяти останніх перед днем виборів років.

Враховуючи викладене, Комісія відмовила Симоненку Петру Миколайовичу, висунутому Комуністичною партією України, в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Міністерство юстиції вже четвертий рік намагається через суди заборонити діяльність Комуністичної партії. У грудні 2015 року Окружний адміністративний суд Києва підтримав позов Мін'юсту, але Київський апеляційний адміністративний суд у вересні 2017 року зупинив провадження у цій справі, вирішивши дочекатися висновків Конституційного суду

Нагадаємо, лідер КПУ Симоненко намагався перемогти на виборах президента 4 рази. У 1999 році він пройшов у другий тур і отримав 37,8% голосів, програвши Леоніду Кучмі. В інших кампаніях Симоненку вдавалося набрати від 1,5% до 5% голосів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики